למה ללמוד אצלנו?

Seperia College הינו המקום היחיד כיום שבו ניתן ללמוד קורסים בשיווק PPC מחברה שעוסקת בתחום, באופן שוטף ויומיומי וברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

אחד היתרונות הבולטים ב-Seperia College הוא שהחומר עדכני, ממוקד ומעמיק בצורה שאף מוסד לימודי נטו לא מסוגל לייצר. השיעורים מועברים על ידי אנשי מקצוע שעובדים hands-on במערכות גוגל אדוורדס, פייסבוק אדס וגוגל אנליטיקס. כל אלו מיתרגמים עבורך ליתרון מהותי בקידום הקריירה שלך בתחום השיווק הדיגיטלי.

אנו ב Seperia College ממליצים, מלווים ומפנים את בוגרינו לחברות שונות בתחום, שהן חלק מרשת קשרים עניפה שנוצרה במהלך כל שנות פעילותינו. כמו כן, בעקבות המוניטין של Seperia בשוק, מיקוד ואיכות הקורסים, מעסיקים רבים בתעשייה פונים אלינו אקטיבית בבקשת קורות חיים של בוגרים.

הקורסים הינם ערוץ גיוס מוביל של חברת Seperia. כ 50% מעובדי החברה גויסו מהקולג’! כאשר נפתחת משרה חדשה, תלמידנו ובוגרינו מקבלים אוטומטית עדיפות.

קצת על Seperia

Seperia הינה מחלוצות תחום השיווק אונליין בישראל. החברה הוקמה ב 2003 ומספקת פתרונות בתחומי ה PPC, SEO, Google Analytics, Google Tag Manager.

רבים מלקוחות החברה פועלים בשווקים בינלאומיים תחרותיים והחברה משווקת אותם במעל 20 שפות. החברה פיתחה טכנולוגיה לניהול PPC בשם Edge.BI, אשר קיבלה תמיכה מאת המדען הראשי של מדינת ישראל.

 

רוני טטרסקי

מנכ"ל שותף Media Brainers

רפאל ג'אן

PPC Project Leader

רומי קולקין

SEM Account Manager

נדב דוד

Director of Online Marketing and Marcom HMC

אתגר שפיבק

מנהל חברת Web Results

דורון לוין

מומחה לשיווק אונליין

בוגרים מספרים

הקורס הינו חוויה חיובית ביותר. הקורס מועבר על ידי מספר מרצים, כאשר כל אחד מהם מומחה בתחומו.

איתי בן-דוד

PPC Account Manager

בוגרים מספרים

קורס מקיף במיוחד, ירידה לפרטים. צוות המרצים מקצועי ביותר וקשוב למענה, שאלות ותמיכה. ממליצה בחום!

שרית גלסמן

PPC Optimizer at Seperia

בוגרים מספרים

אני חושב שמה שהכי אהבתי בקורס, היה היחס של המרצים והמקצועיות שהם הפגינו בשיעורים. הקורס היה מקיף ביותר.

ניר ריבלין

PPC Optimizer at Seperia

בוגרים מספרים

הקורס של Seperia College נתן לי את כל הרקע התיאורטי שצריך על מנת לבסס דריסת רגל בעולם השיווק באינטרנט.

גיא דולב

Advertising Manager at Google

Seperia College הינה זרוע הלימודים של Seperia, מחלוצות תחום השיווק הדיגיטלי, הפועלת במגוון רחב של תעשיות אונליין, בשוק הבינלאומי והמקומי. התלמידים ייחשפו לשיטות והמתודולוגיות הייחודיות שפותחו ב Seperia. בנוסף, הסילבוסים שלנו עדכניים ורלונטיים באופן שאפשרי רק בחברה שחיה את התחום ביומיום שלה.

בוגרים שלנו מאוד מרוצים, ואנו עוזרים להם להשתלב בתעשייה, בתוך ומחוץ ל Seperia. ראוי לציין כי הקולג' הינו ערוץ הגיוס המרכזי של חברת Seperia.

מרצים בעלי ניסיון hands-on, העובדים ביום יום שלהם בניהול של תקציבים גדולים ובינלאומיים.

הקורסים שלנו הינם היחידים בארץ בתחום ה PPC אשר הינם מוכרים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה לעניין חוק קליטת חיילים משוחררים, ניתן לשלם דרך הפקדון הצבאי.

רוצים לשמוע עוד?