צרו קשר לשיחה עם נציג
לפרטים נוספים: 09-9509286
האלטרנטיבה ללימודים אקדמאים
שתשלב אתכם באופן מיידי בעבודה בהייטק

חדשניתן לשלם דרך הפיקדון הצבאי!

האלטרנטיבה ללימודים אקדמאים
שתשלב אתכם באופן מיידי בעבודה בהייטק

חדשניתן לשלם דרך הפיקדון הצבאי!

תואר ראשון הינו הכרחי במקצועות מסויימים כגון עריכת דין, רפואה, הנדסה ועוד, אך בהרבה תפקידים אחרים בשוק העבודה – הדרישה להשכלה פרקטית וידע מקצועי עולים בהרבה על הדרישה לתואר ראשון.

לפיכך, האם לא כדאי לשקול השכלה מקצועית במקצוע מבוקש ומתגמל מאשר להשקיע 3 שנים בלימודי תואר שספק אם יובילו למשרה מתגמלת ולקריירה אמיתית?

אצלנו תוכלו, בקורס ממוקד ומקצועי בן 4 חודשים, לרכוש את אחד מהמקצועות המעניינים והמבוקשים בתעשיית האינטרנט ובשוק העבודה: פרסום ממומן PPC) Pay Per Click). באמצעות שימוש במערכות הפרסום גוגל אדוורדס ופייסבוק אדס מפרסמי PPC יכולים להגיע למעל 90% מהגולשים בצורה ממוקדת.

למידע נוסף >>

מעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכםPlease leave this field empty.

רוב החברות בתעשייה מעדיפות להעסיק מועמדים שהם בעלי ידע מוכח, מוסמכי קורס PPC ו/או בעלי רקע קודם בתחום.
בוגרי הקורס יוצאים עם ידע וכלים שמעלים את סיכוייהם משמעותית לעבור מיונים, ראיונות עבודה ומבחנים מקצועיים בתחום. לראייה, 90% מבוגרינו משתלבים בתעשיית האינטרנט.
קורס PPC שלנו הינו היחיד בארץ בתחום ה PPC שהוכר על ידי משרד הכלכלה והתעשייה לצורך מימוש הפקדון הצבאי.
מספרים על הקורס

”אחרי שני תארים במנהל עסקים אני יכול בהחלט לאמר שהקורס הזה נתן לי המון והוא ברמה גבוהה מאוד. רכשתי כאן ידע עצום הן תיאורטי והן פרקטי שהועבר ע”י אנשים מקצועיים מאוד מהתעשייה ויש תחושה אמיתית שאתה לומד משהו חם מאנשים שחיים את זה. הקורס השלים לי באופן מלא את הפער בין האקדמיה לשטח.”

דורון דביר - בוגר מחזור רביעי

''הקורס מועבר בצורה מקצועית, עניינית ומדוייקת. המרצים מצויינים ובעלי ידע רב ומקצועיות ומעבירים את השיעורים בצורה מהנה. אני ממליץ בחום על הקורס, המקצוע והחברה''

רגב קמבר - בוגר מחזור רביעי

”אני ממליצה בחום על הקורס במסגרת Seperia, הקורס היה שווה כל שקל. הקורס היה מקצועי, ממצה וצוות המדריכים נתן מענה מהיר לשאלות. אני מרגישה שהשכלתי בצורה משמעותית ושמחה שנפל בחלקי ללמוד במקום מקצועי שתרם רבות לידע המקצועי שלי”

אסטר דדון - בוגרת מחזור חמישי

“התרשמתי לטובה מהחבר’ה בSeperia כמקצוענים מהשורה הראשונה ומסורים לחניכים ולהצלחתם. הקורס הזה בהחלט הוא המקום האידיאלי לכל מי שרוצה להכנס לתחום של SEM”

אייל רז - בוגר מחזור שלישי
Google Adwords Certified Partner