צרו קשר לשיחה עם נציג

שאלות ותשובות לגבי Seperia College

Seperia הינה חברת שיווק דיגיטלי שנוסדה ב- 2003 ומונה כ-30 עובדים. החברה הינה מחלוצות תחום השיווק הדיגיטלי בישראל. לאורך השנים עבדנו עם מאות חברות בשוק הבינלאומי והמקומי בתקציבים עצומים, מה שהקנה לנו ניסיון ועומק שלא יכול להתפתח במוסד לימודי נטו. בשוק המקומי, אנו עובדים בצמוד עם חברות כגון וואלהשופס, איזיגו ועוד כבר למעלה מ-10 שנים ברציפות. בשוק הבינלאומי עבדנו ועובדים עם חברות הייטק וסטארטאפ רבות ומגוונת, חלקן מוכרות לציבור הרחב כגון 888, Payoneer , Plus500 וחלקן סטרטאפים מצליחים כגון Powtoon, Bluevine, FinanceMagnates ועוד. אתם מוזמנים לקבל מידע נוסף בעמוד הלקוחות שלנו.

מעטים הקורסים שמועברים על ידי חברות מקצועיות בתחום, בייחוד בפרופיל של Seperia ועובדה זו משפיעה השפעה קריטית על איכות הלימודים, הן בצד התאורטי והן בפרקטיקה. בנוסף, כבוגר Seperia College ייפתחו בפניך דלתות רבות בתעשייה.

כן. יש לנו יחידה בשם Seperia Match אשר עוסקת בהשמות לבוגרינו. מתוך פול מעסיקים רחב אשר מכיר את החברה, אנו מפנים את בוגרינו למשרות רלוונטיות ומכינים אותם לתהליכי הגיוס של המעסיקים. קצת סטטיסטיקות:

  • 90% מבוגרינו עובדים בתעשייה, כשכירים, פרילנסרים ועצמאיים.
  • במחזור ממוצע אנו מגייסים 1-2 מהבוגרים לשורות Seperia.
  • כמחצית מעובדי החברה כיום גויסו מתוך בוגרי Seperia College.

הקורס כולל הכנה לבחינת ההסמכה היוקרתית של Google AdWords ומימון הבחינה מטעם Seperia College. בוגרי הקורס יקבלו תעודות הסמכה מ-Google ומ-Seperia.

כן, בשמחה. מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים.

כאשר יורדים מרמת הכותרות, מגלים שזה לא אותו הקורס. ראשית, רק חברה פעילה בתחום יכולה להיות עדכנית ורלוונטית לאורך זמן. רק חברה אשר עובדת ביומיום בתחום בהיקפים משמעותיים יכולה לזהות ולגייס את המרצים והמדריכים הטובים ביותר, לבנות ולעדכן תכניות לימודים מעמיקות, ולבצע השמות נכונות לבוגרים.

בנוסף, גם משרד הכלכלה הביע אמון בקורסים שלנו בכך שאישר אותם לאחר בחינה מעמיקה כמוכרים לצורך מימוש הפיקדון הצבאי.

לסיכום, אנו מתמקדים בתחום ה PPC בלבד, מלמדים מקצוע אמיתי ונדרש בצורה המעמיקה והפרקטית ביותר, כך שאנו מקצרים לכם את הדרך וסוללים מסלול לקריירה בצורה המהירה והאפקטיבית ביותר. וזה שווה הרבה יותר מהחיסכון שבבחירה בקורס זול זה או אחר

רוב המרצים הם אנשים שעובדים או עבדו אצלנו ב Seperia שנים ארוכות ואנו מכירים לעומק את יכולותיהם, הן בתחום המקצועי והן בתחום ההדרכה. בנוסף, גייסנו לנישות ספציפיות כגון גוגל אנליטיקס מרצים מעולים מן התעשייה, אנשים אשר אנו מכירים ומוקירים את כישוריהם.
לעמוד המרצים

PPC הינו מקצוע בסיס באינטרנט, ודרכו ניתן להיכנס לקריירה בתחום השיווק הדיגיטלי, הן ב PPC והן בנושאים נוספים. אדם שיודע PPC יוכל לכהן במגוון תפקידים בעולם הדיגיטלי.

אנו עוזרים לבוגרינו בהשמות ללא עלות, הן לאחר סיום הקורס וגם לאחר כך, ללא הגבלת זמן. בנוסף, אנו מקיימים מפעם לפעם סדנאות מקצועיות להקניית וחיזוק ידע בנושאים שונים. סדנאות אלו פתוחות אקסקלוסיבית לבוגרי Seperia College וכל זאת, ללא עלות נוספת.

אם אתה מחשיב את עצמך כיצירתי, אוהב לעבוד עם מספרים ועם דו”חות, נהנה מעבודה באינטרנט ומתעניין בשיווק ופרסום, כנראה שהתחום מתאים לך.

לתאום שיחה עם נציג
או חייג: 09-9509286