קורס שיווק דיגיטלי PPC

העולם המודרני מונע בצורה דיגיטלית, ועמו גם עולמות המסחר, השיווק והפרסום. כיום ניתן להשיג כמעט כל מידע, לתקשר עם כמעט כל אדם, לרכוש כמעט כל מוצר, ועוד ועוד – והכל דרך כל סמארטפון ומחשב עם חיבור לאינטרנט.

במקביל לעליית המסחר הדיגיטלי, התפתחו 2 פלטפורמות דיגיטליות מרכזיות: גוגל ופייסבוק. פלטפורמות אלו מהוות מבחינת הצרכנים את שער הכניסה והגישה למידע, לאנשים ולשירותים השונים. אולם מבחינת משווקים, הן שער הכניסה והגישה להגיע לכל סוגי הקהלים והצרכנים הלוקחים חלק בעולם המקוון, בצורה מדויקת, מדידה ומסיבית.

אנו מזמינים אתכם לשקול להצטרף, ללמוד לעומק ולפתח קריירה בעולם המרתק והמתגמל הזה: ברוכים הבאים לעולם השיווק הדיגיטלי.

קורס שיווק דיגיטלי – למי ולמה?

קורס שיווק דיגיטלי, ובפרט קורס PPC, מיועד להקנות סט כישורים בסיסיים בעולם השיווק\פרסום באינטרנט – כישורים אשר יאפשרו לאנשים ללא ניסיון קודם בתחום להתקבל למשרה התחלתית (Junior Position) בתפקידים רלוונטיים. חשוב להבין כי בתחומים כה דינאמיים, הפרקטיקה חשובה יותר מהתאוריה, ולימודים ארוכים לאו דווקא מבטיחים את מקומכם בתעשייה. קורס שיווק דיגיטלי טוב צריך להביא אדם, בכמה שפחות זמן, לכמה שיותר ידע פרקטי – כדי לתת לו את המקפצה הדרושה להתחיל את דרכו בתעשייה. משם, הקידום יכול להיות מהיר ותלוי בעיקר באופי החברה ואיכות העובד. בוגרים רבים של Seperia College למשל השתלבו בתוך 3-4 שנים מסיום הקורס בתפקידים כגון Head of Growth, Director of Online Marketing וכו' בחברות אינטרנט מהמובילות בישראל (wix, lemonade, fiverr וכו')

אז למה כדאי לכם לבחור בקריירה בתחום השיווק הדיגיטלי:

    • כל אדם בעל תואר או ללא תואר אקדמאי המעוניין להיכנס אל עולם השיווק הדיגיטלי יכול להתחיל לעסוק בתחום לאחר רכישת הכלים הבסיסיים.
    • ברגע שתרכשו את הכלים, הידע והניסיון הנחוצים תוכלו לבחור האם להיות שכירים בחברות פרסום, אינטרנט והייטק או עצמאיים בתחום.
    • הנושאים בתחום השיווק הדיגיטלי מגוונים ודינאמיים ובאים לידי ביטוי בחידושים תכופים בכל פלטפורמה, כך שמדובר בעבודה מאתגרת ומלאת עניין.
    • אם אתם בעלי עסקים, או רוצים להיות בעתיד בעלי עסקים, היסודות החזקים המוקנים בקורסים ישמשו אתכם שנים רבות קדימה.
    • קריירה בעולם השיווק הדיגיטלי מתגמלת מבחינות רבות ביניהן שכר גבוה, ביקוש לעובדים (=בטחון תעסוקתי), הזדמנויות להשתלבות בחברות מרתקות ועוד.

Seperia College הובילה ומובילה בוגרים רבים למקצועות מבוקשים בתחומי השיווק הדיגיטלי. למעשה, הבוגרים שלנו כל כך מצליחים בתעשייה, שמאות חברות פונות אלינו על מנת לבקש את קורות החיים שלהם. בנוסף, מחצית מהצוות בחברת Seperia גויס מבין בוגרי הקולג’! יתרונות נוספים של הלימודים אצלנו ניתן לראות כאן

מה לומדים?

נתחיל בקורס ה- PPC המקיף שלנו, הקורס הוותיק ביותר של Seperia College והקורס היחיד אשר מקיף את כלל הנושאים הקשורים לשיווק דיגיטלי ממומן: החל מפרסום ממומן באמצעות פלטפורמת Adwords של גוגל, המשך עם פרסום ממומן של Facebook וכלה במעקב ומדידת נתונים באמצעות גוגל אנליטיקס לקמפיינים יעילים ובעלי תוצאות מנצחות.

בוגרי הקורס יוכלו להתחיל להשתלב בתעשייה בסיום או במהלך הקורס ולהשתמש בידע המעשי שהם רכשו בעזרת המרצים בעלי הניסיון של Seperia.

סטודנטים המעוניינים להתמקד רק באחת מפלטפורמות הפרסום שהזכרנו לעיל יוכלו לבחור באחד מהקורסים ממוקדי הפלפטורמה שלנו: קורס גוגל אדוורדס וקורס פרסום במדיה חברתית.

קורס Google Adwords – כאן תוכלו ללמוד כיצד לפרסם מודעות בגוגל בשיטות המתקדמות ביותר, לבנות קמפיינים מהבסיס, לנתח נתונים ולהסיק מסקנות אשר יתרמו להוצאת המקסימום הניתן מהקמפיינים באדוורדס. השיעורים מחולקים לשיעורים תיאורטיים ושיעורים מעשיים בהם מתרגלים את כל החומר הנלמד ובסופן עוברים מבחן הסמכה של Google. בסיום הקורס תוכלו להתחיל לעבוד כמנהלי קמפיינים באדוורדס לאחר שכבר רכשתם ניסיון מעשי במערכת של גוגל.

קורס פרסום במדיה החברתית – כאן תוכלו ללמוד את הבסיס לפרסום מתקדם באמצעות פלטפורמות שונות (ביניהן פייסבוק, אינסטגרם וטאבולה) וכן לעבור הכשרה תיאורטית ומעשית ממרצים מומחים בתחום. בסיום הקורס תצאו עם כל הכלים ליצירה של קמפיינים חכמים ויעילים ברשתות החברתיות ותוכלו להתחיל לעבוד כמנהלי קמפיינים המתמחים ברשתות חברתיות.

היתרונות בקורסים המועברים בSeperia College מתבטאים בתכיפות עדכוני הסילבוסים והמידע המועבר במהלך הקורסים: המרצים שלנו עובדים בתעשייה שנים רבות מידי יום ומעבירים לתלמידים את החומרים העדכניים ביותר בזמן אמת. לכן, כאשר תסיימו את הקורס תצאו עם הידע וההסמכה הרלוונטית והמקצועית ביותר שתוכלו לקבל, לקראת קריירה דינמית ומתגמלת.

למידע נוסף צרו איתנו קשר

 

כיתת הלימוד של Seperia College:

קורס Adwords Scripts

קורס Adwords Scripts

רוצים לשמוע עוד?

הודעה חשובה

בעתיד הקרוב לא צפוי להיפתח קורס.

עם זאת, השקנו תוכנית התמחות חדשה אצלנו ב- Seperia.

Seperia Internship Program

עבור בוגרי קורסים מכל הארץ המעוניינים לצבור ניסיון מעשי ב- PPC.