בוגרים מספרים

"אני מעריך את המקצועיות של הקורס. הקורס הכניס אותי לעולם שלא הכרתי לפני ושרציתי להיחשף אליו מאוד. אהבתי את השיעורים על פייסבוק, הלב של הקורס, למדתי מהם הכי הרבה על כמה שאפשר להיחשף אם עושים את זה נכון. המרצים יודעים מה הם מעבירים, מקצועיים בתחומם. סך הכל, נהניתי מאוד, תודה רבה!".

יאיר אנו

Recruitment Manager at National Civil Service

"קורס מקיף ומעניין, חוויתי מרצים מהשורה הראשונה. במהלך הקורס הוענקו לי כישורים רבים. ניהול מעולה של ספרייא קולג'".

לירן אביגד

Campaign Manager at SHARE Media

"המרצים מדהימים, החומר מועבר בצורה יסודית וטובה. היחס האישי הוא פצצה ורואים עד כמה איכפת למרצים מהתלמידים. המרצים דוחפים אותך ללמוד בכוחות עצמך, דבר שהוא מאוד קריטי. הרגשתי שאחרי המון שנים, כיף לי להגיע וללמוד, חיכיתי לבוא לשיעורים."

יוסי דודקין

Representative of the Command & Control Center at Partner Israel

"צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. רואים שהם יודעים המון על התעשייה. כיף שתמיד יש זמן לשאלות ודיונים בכל נושא וירידה לפרטים. בנוסף, ישנה נכונות לעזור בכל שלב. תודה, היה מדהים!".

נדב סער

Sales Associate at dorbel

"הקורס ממוקד, נותן כלים אמיתיים להתמקצע בתחום צר אבל כזה שהוא עשיר ומגוון מאוד ולכן, אין טעם להתפזר יותר מדי על תחומים נלווים. המרצים נגישים ואפשר להתייעץ איתם באופן חופשי, מה שעזר לי מאוד שהתחלתי לעבוד עם לקוחות".

אפרת דקל

Co-Fonder at Social Reviews

"מה שהכי תפס אותי בקורס זהו הרצון של המרצים ומנהלי הקורס בהצלחתך. הדרך בה מלמדים את התלמידים נראית כביכול טריוויאלית אבל אחרי שנכנסים לתחום מבינים כמה ניסיון וידע חשוב היא כוללת".

ישראל הוצלר

PPC Optimizer at Seperia

"נרשמתי לקורס בהמלצה של חבר והתרשמתי מאוד מהרמה הגבוהה של הקורס. למכללה יש מוניטין גבוה בענף הPPC. כבר בחודש הראשון של הקורס, התקבלתי לעבוד באחד משרדי הפרסום הגדולים בארץ, למחלקת גוגל שבה אני מנהל את לקוחותיה הגדולים- חברות ממשלתיות, ציבוריות וחברות מחו"ל. אני ממליץ על הקורס של ספרייא כי הוא ברמה גבוהה מאוד".

אלכס אברמוביץ'

PPC Campaign Manager at Attz

"הקורס היה מאוד מקיף ונגע בכל הנושאים החשובים של עולם השיווק הדיגיטלי. הקורס הכניס אותנו לעולם נטוורקינג חדש ומעניין, שפתח לנו הזדמנויות תעסוקה רבים. אך הדבר הכי הכי חשוב בשבילי, הוא שכעת אני מרגיש שיש לי משפחה טובה ותומכת, ששמה ספרייא קולג'".

מיקי חורי

Digital Marketing & Investment Management Senior at Excess Success

"הגעתי לקורס עם ביטחון עצמי נמוך, לא בטוחה בדברים שאני יודעת, אבל בטוחה ברצון שלי ללמוד מתוך מטרה להגיע למקום שאני חולמת עליו. גם הכלים המקצועיים, הליווי, שיעורי ההתמודדות עם ראיונות היו סופר חשובים ותרמו כל כך, וזה עוד משהו אקסטרה שאין בכל מקום אחר".

דנה כהן

Guide instructor & Social Media Consultant at Lavido

“הקורס מקנה ידע תיאורטי והתנסות בכלים המרכזיים החשובים לעבודת ה-PPC. אהבתי בנוסף את ההעמקה בכלים של גוגל ופייסבוק".

יונתן אגת-גלילי

PPC Account Manager at AppsFlyer

"הגעתי לספרייא בשביל לרכוש מקצוע מבוקש, ויצאתי עם הרבה יותר. לאורך הקורס, נחשפתי לצוות מקצועי, מרצים מעולים והכי חשוב, יחס חם וליווי אישי. בזכות הכלים שרכשתי בספרייא, מצאתי עבודה בדיגיטל. הקורס הוא מקיף ומכיל הרבה ידע וכלים מעשיים לשם השתלבות בעולם התעסוקה".

שני יפרח

Campaign Manager at TMF Group

"הקורס מאוד עזר לי ללמוד ולהתחיל לעבוד בתחום שלא הכרתי לפני. המרצים היו מעולים והחומר נלמד בצורה מאוד מעניינת".

מונא בולוס

PPC Account manager at VEGA Sale

"הקורס מציג בצורה ברורה את התחום של הPPC. מאוד נהנתי מהקורס, במיוחד מהיחס האישי של הHR וכן של כל שאר הצוות. המרצים שהעבירו את הקורס הינם איכותיים ביותר. הקורס עזר לי למצוא עבודה כאשר ציינתי בראיונות שלמדתי בספרייא, ובכך הקנה לי יתרון על שאר המתמודדים."

מרינה דומו

PPC Account Manager at Waves Audio

"קורס מעולה! לטעמי הקורס מחולק בצורה טובה, מעניין ותחלופת המרצים מרעננת, כאשר כל מרצה מעביר את מה שהוא טוב בו. קיבלתי מענה לכל שאלה שהייתה לי. הגעתי לקורס כמעט ללא ידע בתחום, והיום אני מאמין שיהיה לי מה לתרום במקום עבודה המתעסק בתחום."

אופיר מנחם

Media Buyer at Songo Media

"אחרי שני תארים במנהל עסקים אני יכול בהחלט לאמר שהקורס הזה נתן לי המון והוא ברמה גבוהה מאוד. רכשתי כאן ידע עצום הן תיאורטי והן פרקטי שהועבר ע”י אנשים מקצועיים מאוד מהתעשייה ויש תחושה אמיתית שאתה לומד משהו חם מאנשים שחיים את זה. הקורס השלים לי באופן מלא את הפער בין האקדמיה לשטח".

דורון דביר

.Head of User Acquisition at Lemonade Inc

"הגעתי לספרייא קולג' אחרי שעשיתי קורס AdWords באקטיביטק. אין מה להשוות בין הרמות שמציעות המכללות האחרות לבין הקורס של ספרייא קולג'. המרצים יודעים להעביר את החומר בצורה ידידותית ויעילה ומגיעים לרמות מאוד עמוקות בתחום. אם יש לכם רצון לעבוד בתחום, הקורס בספרייא הוא הדבר".

יהודה בן-מנחם

PPC Campaign Manager at Tag Media Group

"אהבתי את הקורס מאוד ונהנתי בזמן העברת החומר בשיעורים. המרצים היו אדיבים ומלאי רצון לעזור ולקדם אותנו. החוויה הלימודים ענתה על ציפיותיי, ויש לציין כי השכלתי והרחבתי את תחום העיסוק שלי. תודה רבה".

ארד אבני

טכנאי PC ורשתות

"הקורס מקנה כלים טובים וחשובים בPPC. המרצים עובדים וחיים את התחום ומתעדכנים בכל שינוי במערכות".

עידן כהן

Media strategist at Bakara

"בקורס נחשפתי לעולם חדש, ומרתק המתחדש כל הזמן. לאט לאט הבנתי יותר ויותר במה מדובר ומה ההגיון מאחורי הדברים. הלמידה מאנשי מקצוע, מעניינת ורלוונטית יותר מאשר לימוד דרך תיאוריה".

הדס דושי וקס

Store Manager

"קורס מקיף ביותר, נותן הרבה מאוד ידע לאנשים כמוני שאינם מגיעים מהתחום. מענה ברמה גבוהה לכל שאלה/חוסר הבנה בנושא מסוים. אחלה מרצים, מאוד מקצועיים!"

גלי אשכנזי

גיל ורדי סוכנות מומחית לביטוחי בריאות‎

"הקורס מקיף מאוד. הנושאים עדכניים ומועברים בצורה מקצועית. הקורס תרם לי מאוד בעבודה היומיומית, ונתן לי קרש קפיצה רציני לעבודה בתחום".

יפתח רותם

מנהל תחום דיגיטל בחברת השקעות

"כל המרצים היו מאוד מקצועיים, קורס מתוכנן, מוקפד ומעניין. הקורס נותן כלים להמשיך ללמוד ולהתעדכן".

איציק ברוך

PPC Campaign Manager at Network Time

"הקורס הינו חוויה חיובית ביותר. הקורס מועבר על ידי מספר מרצים, כאשר כל אחד מהם מומחה בתחומו."

איתי בן-דוד

PPC Account Manager at Seperia

"הקורס בהחלט "פתח לי את הראש" בכל נושא השיווק בעולם הדיגיטל. למדתי גם בפן החשיבתי- אסטרטגי וגם בפן המעשי-פרקטי. אהבתי מאוד את היחס של המרצים ואת הנכונות שלהם להעביר לנו את החומר באופן המיטבי. אין ספק שעברתי כאן תהליך משמעותי- שכולי תקווה ואמונה שיעזרו לי למצוא עבודה בתחום!"

מרק קמינסקי

"קורס עשיר בעל מידע רב בנושאים שונים, לדוגמא Search ו GDN. הקורס הועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון וידע רב".

לימור פליגלר חזן

Head of Social Advertising at Glispa Global Group

"קורס מעשי שמחבר אותך לתעשיה. הלמידה התאורטית יחד עם התרגול המעשי, ממחישה עבודה בשטח".

אהרון קלנדרוב

מנהל דיגיטלי ואחראי תוכן ב"לבנת פורן"

"הקורס ממוקד מאוד על פי מה שהבטיחו שהגעתי, והציפיות ממנו התממשו, בצורה הטובה ביותר. נהניתי מאוד מצוות המרצים, המצגות מעניינות ואווירת הלימוד נעימה. אני ממליץ על הקורס לאנשים שונים. המטרה שלי הייתה לסיים את הקורס עם הידע והיכולת לפרסם עבור העסק שלי, ואני שמח לומר שכבר היום אני מפרסם ברשת ומצפה להצלחה מרובה! מודה לכם על הכל."

ישראל רוטנר

יזם ובעל משרד נדל"ן

"אני חושב שמה שהכי אהבתי בקורס, היה היחס של המרצים והמקצועיות שהם הפגינו בשיעורים. נתנו לנו דוגמאות מהעבודה השוטפת שלהם ביום יום ובנוסף, נתנו במה לשאול שאלות. הקורס היה מקיף ביותר ונגע בכל הנקודות החשובות בצורה מקצועית עם ירידה לפרטים הקטנים."

ניר ריבלין

PPC Optimizer at Seperia

"הקורס נתן לי ראייה כללית ומעמיקה על עולם הPerformance, ועל שיווק באופן כללי. מאוד נהנתי מהתכנים."

אורית מוצניק

Head of SEO at eToro

"קורס מקיף במיוחד, ירידה לפרטים. צוות המרצים מקצועי ביותר וקשוב למענה, שאלות ותמיכה. ממליצה בחום לכל מי שרוצה להיכנס לתחום ה-PPC ולקבל ידע מקצועי ופרקטי, לבחור ב Seperia College".

שרית גלסמן

PPC Optimizer at Seperia

"נהניתי מאוד מהתכנים בקורס. הקורס חשף בפניי עולם שלם שלא הכרתי. מרצי הקורס מאוד מקצועיים, שולטים היטב בחומר וקשובים מאוד לשאלות התלמידים."

שי קופרברג

Financial Services

"הקורס עבר בצורה מהנה. כל מרצה נתן מעצמו באופן מלא והסביר בהרחבה. היה כיף ללמוד את כל הפלטפורמות השונות."

חנן מישורין

SEO Optimizer at eToro

"הקורס מועבר על ידי מרצים מקצועיים. כיף ללמוד מהם ומהניסיון שלהם. התחברתי מאוד לשיעורי האנליטיקס ועברתי התמחות בחברת Seperia".

סאהר גרייס

Campaign Manager at NewSound

"הקורס היה מקיף מאוד וכלל את כל הנושאים העיקריים על מנת להצליח בשיווק באמצעות פלטפרומת גוגל. לימדו אותנו תוך הבנה, שהשוק דינאמי וכל הזמן יש חידושים ושינויים ולכן התמקדנו במתודה ובדרך החשיבה, לעומת הדברים השוליים והטכניים. קיבלנו דוגמאות מעשיות מניסיונם של המרצים והתמחות שעזרה לנו להוציא לפועל את הנלמד בכיתה".

חן לוי

Marketing Project Manager at YES

"הקורס מועבר על ידי מרצים מקצועיים ונעימים. כל צוות הקורס נגיש ונותן מענה מיידי כשצריך. ההרגשה הכללית מאוד מזמינה ונעימה. נהנתי להגיע לשיעורים ומאוכזבת שנגמר :). הקורס פתח בפניי עולמות שלא הכרתי, ותרם לי להבין ולקבל כיוון למה שארצה לעשות בעתיד. תודה על קורס מדהים!"

חן אלימלך

Media Manager at Greenmedia

"הקורס היה מאוד מקצועי שהתבטא בתכנים שהועברו, וברמה של המדריכים ונכונותם לעזור ולענות על שאלות, גם מעבר לשעות הקורס. אני מרגישה שקיבלתי המון ידע וכלים בתחום הPPC על מנת להתפתח בהמשך."

סיון קורקין

PPC Optimizer at Seperia

"צוות מרצים מצוין, שמשקיע ומסביר את החומר הנלמד בסבלנות והמון אהבה לתחום."

הילה ברוצקי

Social Media Expert

"הקורס מועבר בצורה מקצועית ומעשירה. השיעורים מקיפים את כל הידע העכשווי בתחום הפרסום הדיגיטלי, כאשר הקורס מקנה את כל הכלים הנחוצים לפרסום נכון ברשתות השיווק השונות באינטרנט. המרצים משכמם ומעלה! הפיתוח המחשבתי, חשוב להם יותר מהפיתוח הטכני, שהינו אמצעי חשוב ונכון בתחום זה."

אלכס פיליאבסקי

PPC Specialist at DarioHealth

"כמישהו שבא עם רקע בתחום הPPC, הקורס העשיר משמעותית את הידע שלי בכל הנוגע בSearch, Display, FB ו Analytics. המרצים בהחלט מכירים את השוק והעבודה, ויודעים לתת פתרונות מעשיים למצבים אמיתיים."

עמרי קפיטולניק

User Acquisition Manager at Scientific Games Interactive at Dragonplay

"הקורס הוא הכנה אידיאלית לעולם ה-PPC…מבנה הקורס, ההטמעה של כל נושא והזמינות של המרצים לשאלות הבטיחו עבורי השתלבות חלקה בתחום חדש."

בוריס לנדה

PPC Specialist at Logz.io

“מרצים מקצועיים ואיכפתיים מאוד, כאשר קיים יחס אישי וסבלנות רבה. בנוסף, תכני הקורס מעניינים ביותר."

ליאורה פרקש

Consumer Brands Division Account Manager at Dani Levy Communications

"קורס ענייני עם מרצים מקצועיים. ממליץ בחום לכל מי שרוצה להיכנס לעולם הPPC ולכל מי שרוצה להעמיק את הידע!"

רפאל ג'אן

Project Leader at Seperia

"הקורס היה מעניין, המון תכנים מעולם האון-ליין בכלל, והPPC בפרט. המרצים העבירו את החומר בצורה מרתקת והמצגות שקיבלנו היו מצוינות ומשמשות אותי גם בעבודה השוטפת."

אלינה רוס

PPC Account Manager at Wix

"קורס PPC מקצועי ומקיף המשלב חומר תיאורתי מעניין וממצה תוך תרגול מעשי ופרקטיקה. המרצים חיים את התחום ביום יום ולכן החומר המועבר הוא הכי עדכני שיש! אין בכלל ספק שהקורס נתן לי את כל הכלים הדרושים להשתלב בעבודה בצורה הטובה והמהירה ביותר. מומלץ בחום!‎"

חן גלנץ

User Acquisition Manager at Dragonplay

"הקורס נתן לי בסיס על עולם הPPC. המרצים היו מאוד נחמדים ונגישים, ושאר החבר’ה בקורס היו מאוד איכותיים."

קובי רווח

Retail Importer and Ecommerce website owner

"הגעתי לספרייא קולג’ עם ידע בשיווק באינטרנט, ומאוד הופתעתי מדרכים חדשות ועמוקות שהועברו בקורס. הקורס היה ממצה ומקיף, ורכשתי כלים רבים שאני כבר מיישם בעבודתי. אין ספק שלספרייא יש מרצים מעולים ומיומנים."

אופיר זכאי

Director & Founder at Targetcall Ltd

“ממליץ בחום על הקורס, לכל מי שמעוניין להיכנס ולעסוק בתחום. הקורס הוא מקצועי מאוד, פרקטי ומעשיר. המרצים מוכנים לעזור בכל זמן, הנותנים מענה גם אחרי הקורס.”

וסים שהאב

Senior Broker Support Rep. at Leverate

"בעקבות צמיחת המדיות החברתיות אנשים חשופים לעולם האינטרנט ולכוח הטמון בו וכמו כן לפוטנציאל הפירסומי של עולם זה. מאוד עניין אותי לדעת כיצד מערכת זו פועלת בעזרת הכלים בהם אנשים משתמשים ביום יום כמו: Google, Facebook, Youtube"

גיל תמם

CMO at Operad

"הקורס של Seperia College נתן לי את כל הרקע התיאורטי שצריך על מנת לבסס דריסת רגל בעולם השיווק באינטרנט. אהבתי את הנגיעה המוצלחת בתחומים הרבים אשר הקורס מקיף. כמו כן, מצאתי את הרצון מצד המרצים לפשט את עולם המושגים המורכב כתהליך נכון והכרחי למען ההצלחה של התלמידים."

גיא דולב

Advertising Manager at Sisense

“אני ממליצה בחום על הקורס במסגרת Seperia, הקורס היה שווה כל שקל. הקורס היה מקצועי, ממצה וצוות המדריכים נתן מענה מהיר לשאלות. אני מרגישה שהשכלתי בצורה משמעותית ושמחה שנפל בחלקי ללמוד במקום מקצועי שתרם רבות לידע המקצועי שלי”.

אסטר דדון

Director of Video of Video Operation & Supply at Total Media

“קיבלנו את כל הידע הדרוש בכדי להתחיל לעבוד בעולם ה- PPC. הקורס מועבר בהדרכתם של מרצים שמאחוריהם שנים של עבודה בתחום. קורס מקיף, מעניין ומומלץ בחום.”

בן בר אור

PPC Optimizer

”הקורס הועבר על ידי מקצוענים עם קבלות בתחום הOnline Marketing. היה לי חשוב ללמוד PPC דווקא מבעלי תפקידים בחברה מצליחה בעולם הפרסום באינטרנט, ולא מסתם מכללה או בית ספר ללא זיקה ממשית לתחום”

עומרי רוסרט

VP Growth at Liniad

“מאוד מצא חן בעיני תהליך הלימוד שנוסח היטב על ידי המרצים בקורס, שניכר שהם מקצוענים העוסקים בתחום באופן יומיומי. אין כמו ללמוד ממקור ראשון מאנשים שמתעדכנים בנעשה בעולם השיווק אונליין על בסיס קבוע.”

אבי אילינסקי

SEO Account Manager

“הקורס מהווה מבוא מצוין לעולם האונליין. כמי שנמצא בתחום השיווק למעלה מעשור, החיבור של התכנים שנלמדו בקורס לצד מתודות שיווק “מסורתיות”, מהווה ערך מוסף משמעותי.”

אלרן אביר

Marketing Manager at La-Mark Vision

“קורס מצויין. נותן את כל הכלים הבסיסיים בשביל להתחיל לעבוד בתחום.”

אריאל בוכניק

Junior PPC at Go Internet Marketing

"קורס מקיף ומקצועי. הקורס מועבר ע”י אנשים מהמובילים בתחום! חוץ מתאוריה בקורס, באמת צוברים ניסיון Hands On. באופן אישי תמיד הגעתי ללימודים שמח ומחייך. מומלץ!!"

אור בדיחי

PPC Campaign manager at Quality Score

"מאתגר מאוד ללמוד ממרצים מקצועניים כמו רוני ונדב, ונהנתי מאוד ללמוד על AdWords"

אור בר-זיו

Campaign Manager at AvaTrade

"הגעתי לקורס ללא ידע מוקדם ואני יוצאת ממנו כמבינה בתחום. המרצים מאוד נחמדים ואכפתיים, מכינים אותנו לחיים האמיתיים. אהבתי את השילוב בין הצד העיוני לצד המעשי, ושהמרצים משלבים בקורס את הידע והניסיון הרב שהם צברו"

טליה בן-מאיר

“הקורס היה מאוד ממוקד, והתעסק בחומרים רלוונטיים שבהחלט יהיו יעילים ושימושיים להתחלה תעסוקתית בחברות שונות. הכל היה ברור וברמה גבוה, עם מרצים שנתנו מענה לכל שאלה. הקורס נתן לי את הביטחון להגיע לראיון, ולהציג את מה שלמדתי בצורה ראויה.”

אלי ברינה

Producer- Sound production

“בחרתי בספרייא כיוון ששמם הולך לפניהם בתעשייה ולפי דעתי, הכי טוב ללמוד מהטובים ביותר. חברים, לא טעיתי! הקורס בנוי מהיסודות כאשר מה שמבדיל אותו מקורסים טובים אחרים הוא המיקוד בפרטים הקטנים. בקורס אתה לא לומד את העקרונות באופן כללי, אלא עובר הדרכה מפורטת על מנת להיות עובד בתעשייה כמנהל חשבון PPC. המרצים מעבירים את החומר בצורה נפלאה, מעניינת ומקצועית. סביבת הלימוד אינטימית ועשירה, והצוות דואג שהכל יעבוד כמו שצריך. מיותר לציין שספרייא מצאה לי עבודה, חודש אחרי תחילת הקורס.”

אלעזר גלעד

PPC Adviser

"Seperia פתחה לי דלת לעולם חדש. הקורס ב- Seperia מקיף וממצה מאוד. ניכר כי צוות המרצים מקצועי מאוד ובעל ידע ונסיון רב בתחום. הקורס העניק לי כלים להיכנס לעולם ה- PPC מרמת המושגים הבסיסיים בתחום ועד לרמה של תכנון, בניה ואופטימיזציה של קמפיינים."

שי גצק

SEM Account Manager at Babylon

"קורס מקצועי ומקיף שמועבר ע”י מרצים קשובים ואכפתיים. הזדמנות מצויינת ללמוד PPC ולהכנס לתחום ה-Online Marketing. מומלץ ביותר!

עמית גרשון

SEO Optimizer at Sisense

“הקורס מועבר על ידי מורים סופר מקצועיים ובעלי נסיון מעשי בעולם השיווק והפרסום הדיגיטלי באדיבות ובסבלנות. יש הקפדה על הבאת דוגמאות ממשיות מהעולם האמיתי.”

ניר וטשטיין

PPC Campaign manager at WAO

“הגעתי לקורס עם ידע בעולם האונליין מרקטינג ובכל זאת הקורס הצליח לחדש לי מספר דברים. המרצים, שגם עוסקים בתחום בהחלט תרמו לא רק ידע אלא גם כוונה אישית ועצות בהחלט מועילות להתמודדות עם הנושא בעולם האמיתי”

הילה וולמן

SEO Optimizer at GO Internet Marketing

“הקורס הכיל מידע רב, חומרי עזר שימושיים, דוגמאות וידע מתקדם בעולם האינטרנט בכלל וה-PPC בפרט. המרצים היו מצויינים והשיעורים הפרקטיים מאוד אפקטיביים”

עמנואל טנא

Director of Projects at Seperia

”קורס סופר מקצועי. אין לי ספק שספרייא זה המקום ללמוד בו! מרצים עם המון שנות ניסיון שליוו אותנו לאורך הקורס יד ביד. הקורס בנוי בצורה הגיונית ומעניינת מאוד”

דנה טבצ'ניק

Marketing Manager at ATO

“הקורס מעולה ומלמד אותך על כל המערכת מבפנים, התוכן ממוקד ומרתק, ממליץ בחום לכל מי שהתחום מעניין אותו לצרכיו העסקיים או בשוק העבודה”.

גולן כהן

“הקורס מעניק כלים להכנס לשוק הפרסום און-ליין הבינלאומי. מי שלא מכיר את התחום, הקורס יעשיר ויפתח את הידע של התלמיד עד לרמה שיהיה מוכן להכנס לשוק העבודה. הקורס בהחלט יכול לתרום גם למי שמכיר את התחום ורוצה ללמוד לעשות PPC איכותי ומקצועי.”

אלון יעקובוביץ'

PPC Campaign manager at GreenSEO

  “החומרים בקורס הועברו בצורה מעניינת וברורה. הקורס תרם המון להבנה שלי בתוכנת הפרסום של גוגל ואף בפייסבוק וכדומה.’”

רוית כהן

PPC & online media manager at Pulseem

“הקורס היה מעולה, מעמיק והחומר מנוסח היטב. המרצים היו מעולים, מתמקדים בכל תלמיד וזמינים לכל שאלה. ממליץ בחום לעבור את הקורס – חוויה לימודית של תחום מעניין במיוחד.”

שניר כהן

SEM Specialist at Moonshot Marketing

“אהבתי את ההסתכלות הכללית על עולם האונליין, ואת הירידה הספציפית לרזולוציה של PPC”.

לירי כץ

Tech Support at Viber Media, Inc

"לאחר שעברתי את קורס ה PPC בחברת Seperia, אני יכול לומר בביטחון כי קורס זה העניק לי כלים חשובים והרחבת ידע עמוקה בתחום הפרסום הממומן. הקורס הנו מקצועי, מעמיק, ומהנה."

טל כרם

מנכ"ל ובעלים קבוצת נדל"ן דיל

"קורס יסודי הפונה לכל מי שמעוניין להיכנס לתחום ה- Online Marketing בלי קשר לנסיון קודם. אהבתי מאוד את ההתעמקות במושגי היסוד, בתחילת הקורס והנכונות ליצור אצל הסטודנטים שפה מקצועית כבר מהיום הראשון. דבר נוסף שיש לציין הוא היכולת של המרצים להתאים את השיעורים לדינמיות של התחום, כך שבמידה ויש שינוי שנעשה יום יומיים לפני השיעור, יכלל בתכנית לשיעור הקרוב".

יוסף לוי

.Head of PPC - Operad Ltd

"אחד הקורסים המעולים ביותר בהם השתתפתי. מרצים מהשורה הראשונה בתחום בעלי ניסיון רב. לא פיספסתי אף שעור. כל דקה היא מעניינת ומרתקת וחשוב לא לפספס".

אילן לייזרוביץ'

אלטשולר שחם - מנהל תוכן ומדיה חברתית

"מרצים מאוד מקצועיים, אהבתי בעיקר את הדגש על דרכי הפעולה היומיומיים מעבר לחומר התיאורתי היבש – הדרכה כיצד בפועל לישם את החומר התיאורתי".

אסתי מזרחי

PPC Account Manager - Usearch

 

"During the course, I’ve obtained skills that I couldn’t acquire nowhere else. Very profound and fascinating".

דני מלקונוביצקי

Social Manager and Digital Copywriter

"הגעתי לקורס בלי הרבה מושג על עולם האינטרנט ואחרי 4 חודשים התאהבתי בעולם ובתחום”.

עדי נבון

PPC Optimizer - Go Internet Marketing

הגעתי למסקנה שזה המקום הטוב ביותר עבורי

אילון ליזרוביץ

אחראי ppc תוכן ומדיה חברתית אלטשולר שחם בית השקעות

רוצים לשמוע עוד?