סדנה ייחודית ל Seperia מבית Google Firebase

בתאריך 1.11.2017 תתקיים במשרדי Google TLV סדנה ייחודית לשותפים עסקיים, לקוחות, ובוגרי Seperia College בנושא Google Firebase – מוצר חדשני מבית Google לבנייה, ניתוח ושיווק של אפליקציות.

Firebase

 

 

למי מיועדת הסדנה?

  • בוגרי ספרייא קולג’
  • שותפים ולקוחות של Seperia, אשר מעוניינים ללמוד על שימושי ויתרונות תוכנת Firebase.

הסדנה הינה ללא עלות, אולם מצריכה הרשמה מוקדמת. כל הקודם זוכה. יש לכם אפליקציה או מתכננים להקים אפליקציה? אנו מזמינים אתכם להירשם למטה ולהיחשף לטכנולוגיה חדשנית מבית Google.

 

מי יעביר את הסדנה

הסדנה תועבר ע”י רפאל ביטון, Performance Marketing Manager – Export Sector at Google. רפאל יסקור את עיקרי הפתרונות ש-Firebase מציעה לעסקים ולמפתחים. בסדנה נראה כיצד ניתן לקבל תובנות מהותיות לגבי חווית המשתמש ונתוני שימוש באפלקציה ואיך להשתמש בדאטה ולמנף פעילות אונליין לאפליקציות.

 

רקע

פיתוח אפליקציות, מדידה ואופטימיזציה שלהן תמיד היו חסם ואתגר קשה יותר מאשר פיתוח \ שיווק לווב. בין אם זה ריבוי פלטפורמות, מכשולי “גן סגור” מבית אפל, ועוד – פיירבייס הינה פלטפורמה רחבה המביאה את סל היכולות של Google כדי לעזור למפתחים ומשווקים של apps לקצר את זמני הפיתוח, למדוד במדויק ביצועי קמפיינים, ולהגיע לקהלים רחבים יותר.

Firebase מציעה שירותי Analytics, Cloud Messaging, אימות, מסד נתונים בזמן אמת, אחסון, אירוח שרתים, תצורה מרחוק, מעבדת בדיקה, דיווח קריסה, הודעות, אינדוקס של אפליקציות, קישורים דינמיים, וכו. למשל, Firebase Analytics הוא פתרון חינם למדידת שימוש באפליקציה המספק תובנות לגבי חווית המשתמש ונתוני שימוש באפלקציה. כמו כן, Firebase מספקת למפתחים כלים ייחודים לסנכרון מידע בזמן אמת בין אפליקציות ושרתי אינטרנט מרוחקים.

 

איפה ומתי?

הסדנה תתקיים ביום רביעי ה-1.11.2017 בין השעות 18:00-19:30 במשרדי Google IL, בניין אלקטרה, יגאל אלון 98, ת”א.

 

שתף/י עם חבר או קולגה:

רוצים לשמוע עוד?

הודעה חשובה

בעתיד הקרוב לא צפוי להיפתח קורס.

עם זאת, השקנו תוכנית התמחות חדשה אצלנו ב- Seperia.

Seperia Internship Program

עבור בוגרי קורסים מכל הארץ המעוניינים לצבור ניסיון מעשי ב- PPC.