9 קריטריונים לבחירת קורס PPC

מה חשוב שיהיה בקורס PPC? התשובה היא איכות, המיתרגמת להזדמנויות קריירה עבורך. אך מה זה אומר קורס איכותי? כאן נפרט עבורכם מהו קורס איכותי באמצעות 9 קריטריונים מובילים שחשוב לבחון לפני שבוחרים קורס PPC. שימו לב! המלצות אלו מתייחסות לקורס שמטרתו היא פיתוח קריירת PPC או שדרוג קריירת אונליין נוכחית, ולא למטרת העשרה או כפיתוח תחביב: 

 

1.מיקוד ואיכות הקורס

PPC הינו מקצוע ממשי ומבוקש המשלב יכולות אנליטיות עם קריאטיביות,  ולא קל ללמוד מקצוע חדש בפרק זמן קצר, ברמה שתספיק לשוק העבודה התובעני. לפיכך הקריטריון החשוב ביותר הוא עד כמה הקורס ממוקד מטרה ואיכותי, בהקשר של PPC נטו.

 

2.מוניטין המוסד המלמד

"תשאל את חבריך"- כשעושים השוואות בין מקומות שונים המציעים קורס PPC, חשוב מאוד לבחון את המוניטין של המקומות השונים, בהקשר הספציפי של PPC. כדאי לברר על מוסד הלימוד, לברר עם אנשים מהתעשייה, לקרוא ביקורות והמלצות בוגרים – בפייסבוק, בגוגל וגם באתר המכללה. המוניטין של המוסד ישפיעו מהותית על הסיכוי שלכם להיות מוזמנים לראיונות עבודה בקרב מגייסים בתעשייה.

 

3.עלות הקורס

כסף הוא תמיד שיקול חשוב. עם זאת, בראייה של בניית קריירה לטווח הארוך, פערים בסדר גודל של אלפי שקלים הם שיקול זניח ביחס לתועלת ארוכת טווח של השתלבות מהירה וחזקה בתעשייה.

מחיר הקורס הוא לרוב תוצר של מספר התלמידים שמכללה מכשירה במכלול הקורסים שהיא מציעה ושל מקצועיות המרצים. ככל שמכללה יותר 'ממוסחרת'- כך היא תוכל להרשות לעצמה להוזיל עלויות. בנוסף, מסחור עלול להצביע על רמה נמוכה יותר של מקצועיות המוסווית על ידי הנחות ענק, עבודה מובטחת בסיום הקורס ושאר הבטחות שווא.

 

4.משך הקורס

האם קורס שנמשך זמן רב יותר – כך הוא איכותי יותר? התשובה היא לחלוטין לא. בתחום מאוד פרקטי ודינאמי כמו PPC – קורס משמעותו הכנה לעבודה בשטח, ולכן מהותו היא לתת מקסימום כלים במינימום זמן על מנת ל"שחרר" את התלמידים לשטח, שם יוכלו להתמקצע. מכיוון ש- PPC הוא תחום כל כך דינמי, קורס שיהיה ארוך מ-4-5 חודשים, עלול לעלות לכם בהתפזרות ו/או העמסת יתר של ידע פחות ממוקד ופחות רלוונטי, פספוס משרות, או חוסר עדכניות בתעשייה.

 

5.מרצים hands on

זהו שיקול קריטי! ישנן מכללות רבות המחזיקות מרצים עם רמת ידע מאוד גבוהה בתחום האונליין בכלל, אך ביום יום הם לא מתעסקים ב-"PPC hands on". הבדל זה הינו קריטי. ישנה חשיבות עליונה לעבור הכשרה אצל אנשי מקצוע שלא רק מכירים או עוסקים בתחום אלא כאלו שיום יום "מכניסים ידיים לבוץ", ויתרה מכך- כאלו שעושים זאת בתקציבים גדולים ובשווקים גדולים עם עדיפות לבינלאומיים.

 

6.לימודים מעשיים

"תרגול תרגול תרגול"- תחום ה-PPC הוא תחום בו על מנת להצליח, חובה להיות מדויק ולכן יש לתרגל כמה שיותר, גם בתרגולי הקורס אך גם בבית ובכל הזדמנות. תרגול אינטנסיבי בקורס יכין אתכם לעבודה בשטח, הרבה יותר מאשר קבלת התעודה עצמה.

 

 

9 קריטריונים לבחירת קורס PPC

 

PPC performance .7

לעשות PPC Performance אומר לעבוד בחברה שמתעסקת עם תקציבים גבוהים ולרוב מול שווקים בינלאומיים בלבד. מעסיקים בחברות מסוג זה יחפשו אך ורק אנשי PPC ללא ניסיון שעברו קורס ברמה מאוד גבוהה. לכן מומלץ שהמקום שמציע את הקורס יהיה דוגמא לפעילות מסוג זה עם רזומה עשיר של חברות בינלאומיות ומצליחות ברמה עולמית.

 

8.מספר התלמידים

ככל שמספר התלמידים נמוך יותר- כך:

א. הקורס איכותי יותר.

ב. היחס שכל תלמיד מקבל וההשקעה בו- גבוהים יותר, ולהפך.

ג. התכנים והתרגולים מועברים בצורה אופטימלית יותר.

יחס אישי אמיתי, מתבטא באפשרות לתגבורים והשלמות, למענה אישי ומהיר ועוד.

 

9.סיוע בהשמה ואחוזי השמה בקרב בוגרים

סיוע בהשמה במהלך הקורס ו/או בסיומו בהחלט יכול להעלות את הסיכויים להשתלב בתעשייה בתנאי שיש שיתוף פעולה מלא מצד התלמיד כגון- הגעה לראיונות שנקבעו, שיפור קו"ח, תרגול ראיונות עבודה ודרישת שכר ריאלי בתחילת הדרך. אחוז השמה גבוה של מכללה, הוא נגזרת ישירה של איכות הקורס והמוניטין שלה וחשוב מאוד לבחון זאת לפני שמתחילים.

 

אז למה כדאי ללמוד אצלינו?

קודם כל, חברת Seperia, עוסקת ב- Performance Marketing, בשווקים בינלאומיים ובתקציבים גבוהים, מזה כ- 15 שנים. קורס ה-PPC שאנו מציעים, נולד מתוך צורך שלנו למטרת גיוס פנימי של הטובים ביותר בתחום וזאת ע"י הכשרה במתכונת Performance. לכן הקורסים שלנו מצומצמים, ממוקדים ומקצועיים. חלק גדול מן הצוות המקצועי של Seperia גויס מקרב בוגרי הקולג'!

 

ב- Seperia College הקורס הוא אישי, וכך כל תלמיד הופך לפוטנציאל, מקבל תשומת לב ועזרה לאורך כל הקורס, השלמות ותגבורים, עזרה בהשמה, סדנאות העשרה לכל בוגרינו ללא עלות ועוד.

 

לחברת Seperia רשומות הצלחות רבות בתחום ה-PPC בפרט והדיגיטל בכלל, על כן- המוניטין של החברה עוזר לתלמידים רבים בתחילת הדרך ופותח דלתות לעבודה בחברות בינלאומיות בעיקר.

קורס ה-PPC של Seperia College הינו קורס המתמקד נטו בתחום זה, ללא התפזרות לתחומים אחרים תחת מטריית השיווק הדיגיטלי- במטרה להתמקצע ב-PPC ברמה הגבוהה והמעמיקה ביותר.

 

קורס ה-PPC שלנו נמשך כ-4 חודשים, פעמיים בשבוע ובשעות הערב בלבד. מרבית המדריכים הינם עובדי Seperia בעבר ובהווה, וכולם אנשי PPC ברמה מקצועית גבוהה מאוד, המנהלים קמפיינים "בידיהם".  הקורס דורש השקעה רבה ומשאבים רבים וכולל זמן ניכר לתרגול, כולל פתיחת קמפיינים חיים בפלטפורמות הפרסום השונות והכנת פרויקט גמר מסכם.

 

קורס ה-PPC שלנו מועבר על ידי 8-10 מרצים, וזאת במטרה להציע גיוון לתלמידים ולהציג להם מספר גישות ושיטות של Performance. כולם עוסקים בתחום ביום יום ומביאים עימם המון תובנות מהשטח אל תוך הקורס.

 

בכל הקשור להשמת בוגרים- נתחיל בזאת, כי כפי שציינו לעיל, Seperia עצמה מגייסת תלמידים מצטיינים אליה. מלבד זאת, כבר במהלך הקורס, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ מקצועית וללא עלות עם מנהלת משאבי האנוש של  Seperia וזאת במטרה להכיר אישית ולסייע למי שמעוניין בתהליך ההשמה.

 

לסיכום נדגיש כי Seperia College פועלת כבר משנת 2011, והכשירה עד היום מעל כ-500 תלמידים בתחום ה-PPC, כאשר רובם השתלבו בהצלחה בחברות מובילות, ומעסיקים רבים נוטים לבחור תלמידים שלנו מהיכרות עימנו או מהמוניטין שיצרנו.

 

לפרטים נוספים על קורס ה-PPC לחץ כאן.

 

שתף/י עם חבר או קולגה:

רוצים לשמוע עוד?

הודעה חשובה

בעתיד הקרוב לא צפוי להיפתח קורס.

עם זאת, השקנו תוכנית התמחות חדשה אצלנו ב- Seperia.

Seperia Internship Program

עבור בוגרי קורסים מכל הארץ המעוניינים לצבור ניסיון מעשי ב- PPC.