המסלול המהיר לקריירה

החיים בעידן המודרני הפכו את עולם התעסוקה לדינמי יותר מתמיד – חלק מהמקצועות מאבדים רלוונטיות, ומנגד התפתחו להם בעולם הדיגיטלי מקצועות חדשים אשר הביקושים אליהם גואים.

למרות השינויים הדרסטיים שעובר שוק העבודה, המסלול הממוצע אותו אנשים עוברים למען פיתוח וקידום הקריירה לא השתנה משמעותית. רבים וטובים עדיין מתחילים בלימודים אקדמאים, סטאז’ ומשם מתחילים בדרך הארוכה והמייגעת למציאת העבודה שתאפשר להם לפתח קריירה מצליחה.

הכוונת הקריירה לעולם השיווק הדיגיטלי המתפתח

עולם הדיגיטל מציע לכם מסלול מעט שונה. אם אתם מעוניינים בהסבה מקצועית שתאפשר לכם להיכנס אל עולם חדש ומרתק במהירות, תוך כדי פיתוח יכולות כמו חשיבה אנליטית, חשיבה יצירתית ועוד, עולם השיווק הדיגיטלי הוא המקום המתאים עבורכם.

Seperia College יצרה עבורכם הזדמנות חדשה, בה תוכלו לגלות במהרה האם מקצוע בעולם השיווק הדיגיטלי הוא הקריירה המתאימה לכם. תוכלו לפתח קריירה חדשה בתחום השיווק והפרסום המודרני, או ללמוד מקצוע מבוקש שייתן ערך מוסף לקריירה הנוכחית בה אתם עוסקים.

בוחרים מסלול גמיש

Seperia College מציעה לכם לבחור בין 2 מסלולים מוצלחים אשר יזניקו את הקריירה שלכם במהירות, ואתם מחליטים עם מה להתחיל:

 

קורס פרסום ושיווק בגוגל אדוורדס (כולל הסמכת גוגל)

 

מה לומדים?

גוגל אדוורדס הינה מערכת הפרסום הגדולה והמשוכללת בעולם, אשר מגיעה למיליארדי גולשים דרך מנוע החיפוש ודרך רשת התוכן הגדולה ביותר באינטרנט (Adsense).  הביקוש לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום רק הולך וגובר. קורס אדוורדס שלנו כולל מערך של שיעורים תאורטיים ותרגולים פרקטיים אשר יבטיחו לכם הבנה מעמיקה של פלטפורמת הפרסום של גוגל. תזכו להתנסות מעשית hands-on במערכת שתאפשר לכם לנהל בפועל קמפיינים פרסומיים כבר בסיום הקורס. בנוסף, תלמדו בקורס מבוא של גוגל אנליטיקס אשר מהווה אמצעי מרכזי למדידה ושיפור הביצועים. הקורס כולל רקע תאורטי מעמיק ו-6 סדנאות עבודה פרקטיות.
פה המקום לציין כי Seperia College הינו השותף הבלעדי של Google Israel בהעברת קורסי אדוורדס במסלול קריירה. לפרטים נוספים לחצו כאן.

 

קורס פרסום ושיווק במדיה חברתית

 

מה לומדים?

מערכות הפרסום במדיות החברתיות רק הולכות ומשתכללות, כך שהביקוש למוסמכים בתחום זה גדל בקצב מסחרר. בקורס תלמדו לעומק את שיטות וטכנולוגיות הפרסום המתקדמות ביותר בפייסבוק, לינקדין יוטיוב וטוויטר. תוך שימוש בפלטפורמת הפרסום המתקדמת של פייסבוק, תלמדו איך לפרסם לקהל העצום של פייסבוק, תוך שימוש בפילוחים ייחודיים הקיימים רק אצלה. הקורס כולל מערך של שיעורים תאורטיים ותרגולים פרקטיים אשר יבטיחו הבנה מעמיקה של הפלטפורמה ויספקו התנסות מעשית hands-on כדי שהבוגרים יוכלו לנהל בפועל קמפיינים פרסומיים בפייסבוק עם סיום הקורס.

 

יתרונות הלימודים אצלנו

ישנם כמה יתרונות מובהקים בבחירת הקורסים של Seperia College:

  • המוסד היחידי שהינו חברת שיווק דיגיטלי. ספרייא הינה מחלוצות ומובילות התחום בישראל, משנת 2003.
  • 90% מבוגרינו משתלבים בתעשיית השיווק הדיגיטלי.
  • הידע הנרכש מכל קורס הינו המקיף, הממוקד והעדכני ביותר לתחומו
  • אם גוגל ישראל בחרו בנו להעביר את הקורסים מטעמם – אתם יכולים להיות רגועים שאתם עושים את הבחירה הנכונה והבטוחה.
  • עם סיום הקורס תהיו במסלול המהיר לקריירה בתחום הדיגיטל

 

עבודה לבוגרי הקולג’

  • כבר לאחר קורס אחד בוגרינו משתלבים במעגל העבודה ומתחילים קריירה מניבה ומעניינת, עם אפשרויות קידום רבות ושכר מתגמל.
  • מחלקת משאבי האנוש של Seperia בעלת רשת קשרים עניפה בתעשייה ומלווה את הבוגרים שלנו עד למציאת עבודה.
שתף/י עם חבר או קולגה:

רוצים לשמוע עוד?

הודעה חשובה

בעתיד הקרוב לא צפוי להיפתח קורס.

עם זאת, השקנו תוכנית התמחות חדשה אצלנו ב- Seperia.

Seperia Internship Program

עבור בוגרי קורסים מכל הארץ המעוניינים לצבור ניסיון מעשי ב- PPC.