צרו קשר לשיחה עם נציג
>
>
משלבים מגזרים חדשים בעולם הפרסום הדיגיטלי

משלבים מגזרים חדשים בעולם הפרסום הדיגיטלי

Digital Partners – קורס ייעודי מבית Google ו-Seperia College

 

ניהול קמפיינים בדיגיטל נחשב כיום לאחד המקצועות הצומחים והמבוקשים בתחום השיווק בכלל וההייטק בפרט.

בין אם מדובר במשרדי פרסום, במפרסמים עצמם או בחברות היי טק – הביקוש לעובדים בעלי הכשרה וניסיון בתחום זה הולך וגדל בהתמדה.

 

קורס ייעודי מבית Google ו-Seperia College

 

Seperia College , בשיתוף עם Google ישראל, משיקות החודש פרויקט מיוחד שמטרתו להביא את סל הכישורים הללו למגזרים שונים בחברה הישראלית אשר בהם הנושא פחות מוכר או נגיש.

 

אנו מאמינים כי לאנשים רבים החיים בפריפריה (הפיזית או החברתית) של ישראל הכשרה כזו יכולה להוות מעין “כרטיס כניסה” לכלכלה הישראלית והעולמית.

 

הקורס יהיה פתוח להרשמה לאנשים פרטיים כמו גם באמצעות העמותות השונות אשר פועלות בשיתוף עם Google לקידום תעסוקה במגזרים השונים – תבת-ג׳וינט ישראל, יוניסטרים, אלפנאר, למרחק, מפתח, ITWorks והלל.

 

כצעד ראשון נפתח בספטמבר 2016 המחזור הראשון של קורס Google AdWords ואליו התקבלו 16 משתתפים. הקורס מתקיים בכיתת הלימוד אשר במשרדי Seperia  וכולל 21 מפגשים בהם המשתתפים לומדים על:

  • יסודות הפרסום במערכת Google AdWords, מערכת ציון האיכות (Quality Score),פרסום צמוד חיפוש
  • פיתוח קמפיינים ברמת דיוק גבוהה, פיתוח דפי נחיתה לקמפיינים, אסטרטגיות תמחור (Bidding)
  • יסודות פרסום הדיספליי ומערכת Google Display Network, תכנון (Ad Planning) פרסום ביוטיוב
  • מעבר בחינת ההסמכה של Google AdWords וקבלת תעודת מוסמך פרסום ב AdWords
  • Google Analytics: מבוא, היכרות עם מערך הדוחות, פרופילים, הטמעות

 

לעמותות המעוניינות להשתתף בתכנית – צרו קשר כאן

לאנשים פרטיים – Seperia College תשקול להעניק מלגה לאנשים מאוכלוסיות המטרה אשר מעוניינים להשתלב בתחום הצומח של שיווק דיגיטלי, בכפוף למבחנים רלונטיים. צרו קשר כאן.

 

למנהלים בכירים ול HR בסוכנויות דיגיטל או חברות המעסיקות צוותי דיגיטל – אנו מזמינים אתכם להשתתף ביום עיון במשרדי Google ישראל ב 30.10.2016.

 

Seperia College הינה זרוע הלימודים של חברת Seperia, מחלוצות תחום הדיגיטל בישראל ושותף מוסמך של Google AdWords ו Google Analytics משנת 2007.  החברה מפעילה מערך הכשרות בתחום השיווק הדיגיטלי עם דגש על עולם ה PPC. אנו מציעים קורס PPC מקיף ומעמיק – קורס אשר סיימו אותו כבר כ 200 בוגרים, רובם המכריע השתלב בתעשיית הדיגיטל במשרות איכותיות. בנוסף, כמחצית מעובדי ספרייא מגויסים דרך Seperia College.

לפרטים נוספים
או חייג: 09-9509286