צרו קשר לשיחה עם נציג

שאלות ותשובות

PPC-pay per click הינה שיטת הפרסום הנפוצה והיעילה ביותר באינטרנט. זו השיטה בה עובדות מערכות הפרסום של גוגל, פייסבוק ואחרות.

PPC מהווה מקצוע בסיס וכרטיס כניסה לעולם השיווק באינטרנט בכלל. התחום צומח במהירות והביקוש לאנשי PPC גבוה בהרבה מההיצע. המקצוענים בתחום מבוקשים מאוד בשוק העבודה.

כשכיר בחברות אינטרנט, מחלקות אונליין בארגונים גדולים או בחברות המספקות שירותי PPC או כעצמאי: כנותן שירותי PPC ללקוחות, אפיליאייט מרקטינג ועוד

התלמידים יחשפו לשיטות וטכנולוגיות הפרסום המתקדמות ביותר ויכירו את השיטות המובילות בתחום והכלים הייחודיים של Seperia. בוגרי הקורס יוכשרו להקמה ולניהול תוכניות פרסום במערכות כגון:Google AdWords Facebook ads AdCenter, Admob באופן יעיל ומקצועי.

הקורס כולל הכנה לבחינת ההסמכה היוקרתית של Google AdWords ומימון הבחינה מטעם Seperia College. בוגרי הקורס יקבלו תעודות הסמכה מ-Google ומ-Seperia.

Seperia היא חברה מובילה בשיווק דיגיטלי בכלל ו-PPC בפרט. כל המרצים בקורס הם אנשי מקצוע המנהלים בפועל קמפיינים של PPC בהיקפים גדולים בשווקים בינ”ל. לפיכך, תכני הלימודים מתעדכנים באופן שוטף בחידושים והידע העדכני והרלוונטי ביותר. כמו כן, בכל מחזור מתקבלים רק 15 תלמידים על מנת לאפשר ליווי אישי לכל אחד ואחת.

לא הכרחי. זו נקודת התחלה מצוינת לעיסוק עתידי בשיווק בהיקף רחב יותר.

לא. אבל צריך התמצאות כללית באינטרנט וזיקה לתחום.

PPC ו-SEO הם תחומי ידע עצמאיים, מבודלים ורחבים בעולם השיווק הדיגיטלי (או שיווק אונליין / שיווק באינטרנט). אין כל סיכוי ללמוד את שניהם לעומק במסגרת הקורס הנתון (4 חודשים, 32 מפגשים). מעבר לזאת, המיומנויות הנדרשות הן שונות

אם אתה מחשיב את עצמך כיצירתי, אוהב לעבוד עם מספרים ועם דו”חות, נהנה מעבודה באינטרנט ומתעניין בשיווק ופרסום, כנראה שהתחום מתאים לך.

לפרטים נוספים
או חייג: 09-9509286