צרו קשר לשיחה עם נציג

עדכונים וחדשות מבית Seperia college

קורס חדש עבור סוכניות דיגיטל - AdWords Scripts

June 11th, 2017 | Seperia College

ב 5 לפברואר 2017, 28 משתתפים סיימו בהצלחה את קורס AdWords Scripts – הקורס הראשון מסוגו בשיתוף Google Israel. כחלק ממאמצי Google לקדם ולשפר את היכולות המקצועיות של אנשי שיווק דיגיטלי ישראלים, Seperia College נבחרה לשתף פעולה עם Google ולהעביר קורס AdWords Scripts למומחי שיווק דיגיטלי מחברות הפרסום והשיווק המובילות בישראל. בהמשך לשלוש סדנאות אינטנסיביות שנערכו […]

איך תלמדו את יסודות ה - SEO מהמחשב הביתי?

April 26th, 2017 | כותב אורח
teach yourself seo

לפניכם אוסף של מקורות מידע מכל הסוגים (בלוגים, מדריכים, סרטונים ועוד) שיוכלו לשמש אתכם בתחילת דרככם כאנשי SEO. גם אם בסופו של דבר תחליטו לקחת קורס, בכל זאת מומלץ לעיין בהם שכן הם מרכזים מידע מפורט ומעמיק, ומתעדכנים כל הזמן בהתאם לשינויים בתחום.

שיווק דיגיטלי עבור עסקים קטנים – מדריך למתחילים

April 12th, 2017 | Seperia College
שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים

הערה: זהו מדריך בסיסי אודות שיווק דיגיטלי עבור עסקים קטנים. יש לקחת בחשבון כי תחום השיווק הוא תחום רחב ומורכב ועל כן אין בכוונתנו לכלול כאן מדריך מקיף, אלא לרכז כמה עצות מועילות שיעזרו לכם בצעדים הראשונים בשיווק העסק שלכם. מדריך למתחילים כמעט כל עסק קטן זקוק לנוכחות דיגיטלית כדי להתחיל לממש את הפוטנציאל שלו, אך […]

Content Marketing - סדנא בלעדית לבוגרי Seperia College

March 13th, 2017 | Seperia College

בהמשך לסדנת Adwords Scripts אשר הועברה לבוגרינו והקנתה להם כלים ייחודיים לייעול ומינוף החשבונות שלהם, בוגרי Seperia College מוזמנים להשתתף בסדנא מעשירה בנושא Content Marketing ללא עלות. הסדנה תועבר על ידי מומחי תוכן מטעם Outbrain ותחשוף בפני הבוגרים כיצד ממנפים תוכן איכותי בעולם הדיגיטל. הסדנא תועבר בצורה בלעדית לבוגרי הקולג’.

AdWords Scripts - סדנא אקסלוסיבית לבוגרי Seperia College

January 30th, 2017 | Seperia College

Seperia College גאה בהעברת המחזור הראשון של קורס Adwords Scripts לבוגרי הקולג’ לדורותיהם, ללא עלות. הסדנא ממנפת את הידע המקצועי ומעניקה כלים משמעותיים אשר יסייעו במכלול לאופטמיזיציית הקמפיינים.

לתאום שיחה עם נציג
או חייג: 09-9509286